PAWEŁ MAJCHRZAK WYJĄTKOWY DJ DOSTAWCA EMOCJI

Szukasz DJa, który mówi płynnie po angielsku lub rosyjsku? A może chcesz mieć naprawdę wyjątkowe wesele lub inną zabawę?

Nazywam się Paweł Majchrzak. Wesela i inne imprezy prowadzę od kilkunastu lat. Było to moim marzeniem „od zawsze” ale dopiero ciąg pewnych wydarzeń sprawił, że mogłem się tym zająć. Na dzień dzisiejszy jest to moja pasja oraz główne zajęcie i praca. Nie pracuję na etacie ale całą energię wkładam w to aby Twoja uroczystość była najlepsza.

Zaczynałem jako wokalista w zespole weselnym. Szybko zauważyłem, że wiele rzeczy jestem w stanie zrobić lepiej i założyłem swój własny zespół, który działał ok. 10 lat. Krótko po rozpoczęciu „kariery” na weselach zacząłem też prowadzić karaoke – jedno z najlepszych w Polsce. Aby móc zrezygnować z pracy na etacie rozszerzyłem działalność o usługi DJa. To był strzał w dziesiątkę. W ciągu dwóch lat mogłem zrezygnować z „normalnej” pracy, zakończyłem pracę zespołu i skupiłem się na indywidualnym prowadzeniu imprez.

Z roku na rok podnosiłem jakość moich usług aż sześć lata temu skupiłem się na segmencie „medium” i „premium”. Specjalizuję się w obsłudze wesel średnio i wysoko budżetowych oraz wesel międzynarodowych. Dzięki uzyskanemu wykształceniu oraz bogatemu doświadczeniu, mówię płynnie po angielsku (na poziomie zawodowego tłumacza) oraz bardzo dobrze po rosyjsku. Oczywiście wraz z jakością usług modernizacji ulegał także mój sprzęt, który jest opisany w osobny dziale.

W międzyczasie nie skupiałem się jedynie na imprezach ale sukcesywnie szkoliłem swój warsztat wokalny i aktorski. Od kilku lat występuję w teatrze amatorskim. Wystąpiłem też w kilku produkcjach telewizyjnych, od małych rólek aż po główną rolę w dokumencie fabularyzowanym pt. „Powstanie Wielkopolskie – Czarnków odzyskany”. Występowałem też w filmach edukacyjnych. W międzyczasie występowałem jako wokalista na różnego rodzaju uroczystościach i wernisażach.

Moją pasją i celem jest sprawianie aby ludzie byli szczęśliwi i się uśmiechali. Stąd mój pseudonim artystyczny – „Dostawca Emocji”. Moja wewnętrzna radość udziela się gościom, dzięki czemu ich wrażenia z imprez są jeszcze bogatsze.

Na dzień dzisiejszy macie do dyspozycji DJa / prezentera muzycznego / wodzireja ..
– z ogromną kulturą osobistą,
– wykształceniem,
– znajomością języków obcych,
– śpiewającego,
– grającego w teatrze,
– z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie,
– z kilkunastoletnim doświadczeniem
– i uwielbiającego swoją pracę.

Zapraszam do współpracy.